Fot: Archiwum Mrz24/WOŚP 2020

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, mrzeżyński finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i organizowany Bieg z Jackiem Kabatą, odbędzie się w całkowicie innej formie niż dotychczas.

Na dzień 31 stycznia nie będzie można organizować imprez ani spotkań dla grup większych niż 5 osób, dlatego z żalem informujemy, że mrzeżyński Finał odbędzie się wirtualnie. informują organizatorzy.
Bieg wirtualny będzie polegał na tym, że możecie pobiec lub pójść na spacer z psem w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie w dniu finału. Link do wydarzenia: BIEG WOŚP
Licytacje, które odbywały się co roku też mają zmienioną formę na wirtualną.

Zgodnie z wytycznymi sanepidu, które otrzymała Fundacja WOŚP – kwesta wolontariuszy w terenie jest dozwolona. Można wrzucać datki do puszek, lecz wolontariusz nie może wam osobiście nakleić serduszka – może je wam jedynie przekazać, a wy możecie sobie sami je przykleić.

Nowością, którą wprowadza w tym roku mrzeżyński sztab WOŚP jest Dogtrekking, który też będzie wirtualny. Link do wydarzenia: DOGTREKKING

Podsumowując. Wszystkie wydarzenia odbędą się wirtualnie, ale nadal będzie można spotkać wolontariuszy na ulicy i wrzucić datek do puszki. Możecie też „wrzucić” do wirtualnej puszki założonej przez sztab w Mrzeżynie.
Link do wirtualnej puszki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pj3m9f

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj