Firma Bosch Service Dariusz Pawlik z siedzibą w Stalowej Woli specjalizuje się w świadczeniu wysoko wyspecjalizowanych usług z zakresu regeneracji i czyszczenia turbosprężarek dla pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych. Nasza firma działa na rynku motoryzacyjnym od ponad dwóch dekad i oferuje naszym klientom fachowe usługi w zakresie regeneracji, naprawy i sprzedaży podzespołów samochodowych.

W naszej firmie skupiamy się na diagnostyce, sprzedaży, regeneracji i czyszczeniu turbosprężarek. Wszystkie turbiny są ważone i wyważane na maszynach renomowanej firmy Schenck, lidera w tej dziedzinie na niemieckim rynku. Proces regeneracji turbosprężarek przeprowadzamy w naszej pracowni w warunkach laboratoryjnych, wykorzystując specjalistyczny sprzęt i maszyny, oraz doświadczenie naszych pracowników, co umożliwia nam rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów związanych z regeneracją turbosprężarek.

Jako autoryzowany serwis Melett, korzystamy wyłącznie z oryginalnych części podczas naprawy, co zapewnia naszym klientom pewność, że turbina będzie działać bez zakłóceń. Gwarantujemy 24-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów na wszystkie naprawy, wraz z protokołem ważenia wysokoobrotowego oraz kartą gwarancyjną z instrukcjami dotyczącymi montażu i użytkowania, a także poradami dotyczącymi ustalenia przyczyny uszkodzenia regenerowanego elementu.

Jako serwis, który otrzymał autoryzację Bosch Diesel Car Service, nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dla silników diesla i benzyny z turbodoładowaniem. Dzięki temu możemy zagwarantować, że naprawa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Jako część sieci autoryzowanych warsztatów Melett, wyróżniamy się na rynku regeneracji turbosprężarek, zapewniając obsługę podzespołów turbodoładowania na najwyższym poziomie na świecie.

Korzystając z usług Bosch Service Pawlik, otrzymują Państwo gwarancję, że obsługą zajmą się wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewnią szybką, niezawodną i profesjonalną obsługę. Wszyscy mechanicy w naszym serwisie pracują z zaangażowaniem i dążą do pełnej satysfakcji każdego klienta. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w zakresie regeneracji i czyszczenia Twojej turbiny – zadzwoń do nas!

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj