Fot: Archiwum

Już w najbliższą niedzielę (6.12) Święty Mikołaj przejedzie ulicami Trzebiatowa. W tym roku Mikołajki Gminne odbędą się w inny sposób niż dotychczas z powodu pandemii.

Burmistrz Trzebiatowa oraz Zarząd Dróg Gminnych i Gospodarki Komunalnej uprzejmie informują, że tak lubiane i wyczekiwane Mikołajki Gminne w tym roku nie odbędą się z powodu pandemii.
Jednak Wasz Ulubieniec nigdy nie zapomina o naszym pięknym mieście dlatego w niedzielę 6 grudnia przejedzie mikołajkowym korowodem trzebiatowskimi uliczkami, przy których będziecie mieli szanse mu pomachać.

Święty Mikołaj wraz z Przyjaciółmi rozpocznie swą świąteczną podróż o godz. 15:50 na ul.Zagórskiej (Klub Garnizonowy), następnie można będzie go wypatrywać na ulicach:
Kamieniecka (przyjazd od strony obwodnicy), Grzybowa, Żytnia, Łąkowa, Kamieniecka, II Pułku Ułanów, Wojska Polskiego, Dworcowa, Przejazdowa, Jana Kilińskiego, Długa, Jana Kasprowicza, Kołobrzeska, Mostowa oraz Rynek Miejski.
To właśnie na rynku ok. godz. 16:15 Mikołaj zrobi krótki przystanek i odpali choinkę, która świątecznie ozdobi centrum Trzebiatowa.
Korowód wróci ulicami Witosa, Kościuszki, II Pułku Ułanów kierując się na ulicę Zagórską.
Sytuacja, w której się znajdujemy jest trudna – Święty Mikołaj prosi o rozsądek i zadbanie o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj