To był wielki mecz! Wielki sportowy weekend w Gminie Trzebiatów. W dniach 21-22 maja w Mrzeżyńskim Centrum Sportu odbył się finał Ekstraligi Kobiet w sezonie 2021/2022, pomiędzy drużynami: Sus Travel Jedynka Trzebiatów oraz JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk.

Zacięta walka toczyła się do samego końca! W sobotę nie udało się naszym zawodniczkom wygrać meczu, z wynikiem 4 – 6 pozostawiły kibiców w oczekiwaniu na zwycięstwo w niedzielę.

I udało się! Zawodniczki Sus Travel Jedynka Trzebiatów wygrały niedzielne spotkanie z drużyną Olimpia Osowa Gdańsk. Wynik do ostatnich minut wzbudzał wielkie emocje wśród przybyłej na hale MCS publiczności, organizatorów, a przede wszystkim wśród rywalizujących zespołów. Finał zakończył się z wynikiem 4 – 3. Nasz team został Mistrzem Polski! Euforii nie było końca! Jak podkreślają dziewczyny to było spełnienia ich marzeń, owoc ciężkiej pracy, treningów i wyrzeczeń!

Nagrody za pierwsze oraz drugie miejsce – dla JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk wręczyli: Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański, Marcin Rudziński – Sekretarz Generalny Polskiego Związku Unihokeja oraz Paweł Woźniak – tytularny sponsor drużyny oraz mecenas sportu w Gminie Trzebiatów.

Źródło: Gmina Trzebiatów

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj