Fot: twitter.com/servatore

To już kolejna inwestycja, która powstanie w najbliższym czasie w Mrzeżynie. W miejscu, w którym stał kiedyś budynek słynnej „Róży Wiatrów” ruszyła budowa nowoczesnego apartamentowca.

Kiedyś była tam „Róża Wiatrów” a później „Port Pub” – teraz powstaje tam nowoczesny apartamentowiec. Wszystko to w Mrzeżynie przy ulicy Zabytkowej 3.

W budynku będzie mieścić się 6 lokali usługowych i 57 mieszkań. Całość będzie zajmować blisko 5000 m2. Realizowany obiekt poza fantastyczną lokalizacją w centrum Mrzeżyna oraz bliskością plaży posiadać będzie wiele udogodnień:

  • Parkingi dla samochodów
  • Winda dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych
  • Przestronne tarasy oraz balkony
  • Lokale użytkowe na parterze

Inwestorem jest D & W Invest Sp. z o.o.

 

5 KOMENTARZE

  1. Gdzie będą miejsca parkingowe ?? 57 mieszkań to 57miejsc parkingowych .. zmienił się plan zagospodarowania ? Czy ktoś tu ma przywileje ?

  2. Ileż to razy w wakacje leżało się narąbanym na parkingu przy Róży Wiatrów, a ileż to razy zaprzyjaźniony sympatyczny pan kelner przynosił o świcie śniadanko w postaci 10 ml coli plus 90 ml wódeczki, tych niezapomnianych dancingów nie będzie już nigdy i nic tego nie zmieni na wieki

  3. też leżałem napity przy Róży Wiatrów, a jednego razu to i napity pan kelner po przyniesieniu śniadanka też obok mnie legł snem sprawiedliwego…

  4. I ja za młodu leżałem nachlany przy Róży Wiatrów, tam na dole od strony morza był lokal, zawsze mnie ciekawiło, co tam jest, ale wizyta zaczynała się od wejścia na piętro, w tej części gdzie podawali wódkę, człowiek się rano budził na drodze na plażę i już można było się słoneczkiem rozkoszować.

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj