Fot: kolej.rewal.pl

Nadmorska Kolej Wąskotorowa już po raz kolejny wyruszy w orkiestrową trasę. Podczas przejazdu będzie można wrzucić swój datek do puszki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra w tym roku już 28. raz.

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra po raz 28. W niedzielę pociągi pojadą zgodnie z zimowym rozkładem jazdy, a w wagonach kwestować będą wolontariusze z rewalskiego sztabu WOŚP. Za przejazdy nadmorską wąskotorówką nie będą pobierane opłaty, a całkowity dochód z kwesty przekazany zostanie na szczytny cel – zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Oprócz przejazdów wąskotorówką, podczas których będzie można wrzucić do puszek datki, Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza na aukcje, które odbędą się w niedzielę w Gryf Arenie w Gryficach, ok. godz. 16:30 oraz w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, ok. godz. 17:30, gdzie będzie można wylicytować przekazane przez spółkę przedmioty, m.in. rodzinne bilety przejazdowe.

Zgodnie z tradycją, do wylicytowania na Allegro wystawiony zostanie jedyny w swoim rodzaju voucher, umożliwiający zwycięzcy aukcji przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową w kabinie lokomotywy spalinowej Lxd2.

Rozkład jazdy:

Zimowy rozkład jazdy obowiązuje w dn. 12 stycznia 2020 r. podczas przejazdów z WOŚP

źródło: kolej.rewal.pl

 

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj