Fot: MCS Mrzeżyno

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Trzebiatów do skorzystania z bezpłatnej oferty gry w squash`a – Jesienne spadki kalorii.

Jesień nie musi być nudna i ponura. Podnieś poziom endorfin razem z Mrzeżyńskim Centrum Sportu. Już od 7 października zapraszamy mieszkańców Gminy Trzebiatów do skorzystania z bezpłatnej oferty gry w squash`a – Jesienne spadki kalorii.

 

Regulamin korzystania z Sali squash w ramach zajęć: „Jesienne spadki kalorii”

  1. Oferta dotyczy mieszkańców Gminy Trzebiatów
  2. Oferta obowiązuje od godziny 9:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku w miesiącach od października do grudnia 2019 r. w Sali squash Mrzeżyńskiego Centrum Sportu.
  3. Z zajęć korzystać mogą osoby pełnoletnie po uprzednim zarezerwowaniu obiektu dzwoniąc pod numer telefonu 91 38-40-896 lub osobiście w recepcji Mrzeżyńskiego Centrum Sportu. Osoby nieletnie mogą korzystać z zajęć tylko w obecności osoby pełnoletniej.
  4. Mrzeżyńskie Centrum Sportu zapewnia bezpłatnie: korzystanie z Sali squash (w wyznawczym terminie) oraz sprzęt sportowy (dwie rakiety oraz piłeczki).
  5. Osoba korzystająca z zajęć zobowiązana jest do wypełnienia oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z zajęć squash, zamieszkania na terenie gminy Trzebiatów oraz przestrzegania regulaminu gry w squash.
  6. Mrzeżyńskie Centrum Sportu nie zapewnia opieki instruktora/trenera.

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj