Intermarche Rega Trzebiatów zwycięża w finale IV Bałtyckich Mistrzostw Pomorza w Futsalu! To była zacięta walka!- mówią kibice, którzy oglądali mecz.

„Do rozgrywek przystąpiły 24 zespoły, które podzielone na 6 grup toczyły w sobotę w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie walkę o awans do fazy pucharowej. Drugiego dnia turnieju rywalizacja przeniosła się do Mrzeżyńskiego Centrum Sportu i to właśnie tam padły ostateczne rozstrzygnięcia. W finale zespół Intermarche Regi Trzebiatów spotkał się z broniącym tytułu Repro Serwis.”- podaje Referat Rozwoju i Promocji w Trzebiatowie.

W pierwszej części meczu przewagę zyskała drużyna z Trzebiatowa po bramce Mateusza Przygody, natomiast w drugiej części meczu drużyna Repro Serwis próbowała wyrównać wynik. Mieli okazję zdobyć punkt przy strzale z rzutu karnego lecz to im się nie udało. Chwilę później drużyna Repro przeprowadziła skuteczną akcję zdobywając punkt i wyrównując wynik 1:1. Świetną formą zabłysnął piłkarz Regi Trzebiatów Szymon Kurczak zdobywając kolejny punkt dla swojej drużyny (2:1). Przedłużony rzut karny podyktowany na kilka sekund przed końcem meczu za zbyt dużą ilość przewinień zamienili jednak na bramkę piłkarze Repro Serwis. O wygranej zadecydowały rzuty karne. Bezbłędna i skuteczna interwencja Kamila Twarzyńskiego zapewniła Redze Trzebiatów tytuł mistrza.

Najlepszy strzelc turnieju – Mateusz Przygoda.

Najlepszy piłkarz – Szymon Kurczak.

Kamil Twarzyński otrzymał tytuł piłkarza meczu finałowego.

Najlepszy bramkarz – Wojciech Ostrowski.

Najlepszy obrońca – Paweł Zabierski.

zdjęcia: trzebiatow.pl

 

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj