fot: trzebiatow.pl

Już po raz siódmy w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych pobiegną wszyscy ci, którzy chcą nadać nowoczesny ton historii o ludziach niezłomnych w swej idei. 3 marca w całej Polsce w pamiątkowym biegu wystartuje ponad 75 000 osób z 360 miast.

W Trzebiatowie bieg wystartuje o godzinie 17:30 (biuro zawodów: Stadion Miejski – czynne w godzinach 15:00-17:00, start oraz meta: Park Miejski, dystans 1963 m). Limit biegaczy w Trzebiatowie wynosi 140 osób. Wszystkie osoby dostaną specjalnie przygotowany pakiet startowy. Po biegu organizatorzy lokalni (Dowódca 3.bz, Dowódca 36 dr. OP w Mrzeżynie, Burmistrz Trzebiatowa, GRH „Nałęcz” oraz Klub Wojskowy 7 BOW w Trzebiatowie) tradycyjnie zapraszają na poczęstunek w formie zupy grochowej oraz kiełbasek. Oczywiście nie zabraknie słodkości dla najmłodszych. W czasie imprezy wystawiona będzie wystawa o „Żołnierzach Wyklętych” autorstwa Marcina Wawiórko. Sam bieg zostanie uatrakcyjniony obecnością grupy GRH „Nałęcz”. W drodze powrotnej biegacze będą mogli przechwycić specjalnie na tę okazję przygotowane pochodnie.

Regulaminy biegów oraz zapisy znajdują się pod adresem: www.sport-time.com.pl/zapisy-online

Bieg jest bezpłatny! Na wszystkich uczestników czekają specjalne pakiety startowe (odlewane okolicznościowe medale oraz koszulka).

Wszystkich serdecznie zapraszamy. Dyrektorem biegu w Trzebiatowie jest p. Marcin Wawiórko
tel. 669-332-017.

Tekst i foto: Trzebiatow.pl

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj