W niedzielę po południu 53- letni mieszkaniec Gminy Trzebiatów ugodził 19-latka nożem, mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi mu kara od 8 do 15 lat pozbawienia wolności, kara 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Do zdarzenia doszło po południu w niedzielę. Dyżurny policji w Gryficach otrzymał zgłoszenie o ugodzeniu nożem młodego mężczyzny, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci prewencji z Trzebiatowa niezwłocznie zajęli się tą sprawą i w wyniku prowadzonych czynności oraz ustaleń zatrzymali 53-letniego mieszkańca Gminy Trzebiatów, który trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. W przeszłości odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo.

W przedmiotowej sprawie Prokuratura Rejonowa w Gryficach prowadzi śledztwo.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Gryficach na wniosek prokuratora zastosował wobec 53-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Gryfice

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz treść swojego komentarza!
Wpisz swoje imię tutaj